Lednová verze Portálu Dodavatele – třídění zakázek, sledování zadavatelů a další novinky

Rok 2022 jsme přivítali novou verzí Portálu Dodavatele. Ta uživatelům přináší důležité novinky, jako jsou rozšířené vyhledávání zakázek a jejich kategorizace, zjednodušené sledování zadavatelů, inovovaný systém profilů zadavatelů i vylepšení vzhledu.

Neustále pracujeme na tom, aby bylo vyhledávání zakázek na PoDo pohodlné a zároveň co nejvíce efektivní. V lednové verzi jsme zakázky začali třídit do logických skupin, které mohou uživatelé jednoduše prohledávat a být upozorňováni na novinky ve vybraných skupinách. Naším cílem bylo dodavatelům zjednodušit orientaci ve stovkách zakázek, které na portálu každý den přibývají, a ušetřit jim tak práci i čas.

Zakázky jsme roztřídili tak, aby si mohl dodavatel jedním kliknutím vybrat kategorii, která ho zajímá. Tím se jeho cesta k požadovaným zakázkám opět urychlí.

Praktickou proměnou prošel i katalog zadavatelů, který je nyní přehlednější a umožňuje řazení dle počtu publikovaných zakázek. Uživatelé portálu si tak mohou nastavit řazení zadavatelů podle počtu zakázek, a získají rychlý přehled o tom, který zadavatel vypisuje nejvíce.

 

A to ještě není vše – dodavatelé mohou nyní sledovat zakázky svých „oblíbených“ zadavatelů, a to pomocí filtru, jehož nastavení zabere jen pár vteřin.

V neposlední řadě jsme opět vylepšili vzhled portálu tak, aby byla práce v něm co nepříjemnější.

S další várkou novinek se přihlásíme opět na jaře.