Navštivte nás na konferenci ISSS

Jako každý rok i letos se účastníme jako vystavovatelé největší české konference o eGovernmentu. Ta se pod názvem Internet ve státní správě a samosprávě koná už po jednadvacáté v Hradci Králové.

Základními pilíři letošní konference ISSS bude povinná elektronická komunikace v oblasti veřejných zakázek a nově zaváděná pravidla v duchu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Jako leader v elektronizaci veřejných zakázek k tomuto tématu máme hodně co říci.

Vnímáme, že kromě poptávky po elektronických nástrojích pro správu veřejných zakázek stále více roste poptávka po vzdělání v těchto oblastech. Na ISSS představíme celou řadu kurzů, školení či workshopů na tato témata a také několik nových speciálních seminářů, které jsou vždy něčím unikátní a výjimečné. Náš stánek bude mít letos atmosféru moderní školicí učebny a najdete jej pod číslem 29 v prvním patře Kongresového centra Aldis. Chybět nebude ani krásná, ale přísná paní učitelka.“ říká vedoucí obchodu a marketingu Markéta Rýcová.

V učebně se dozvíte vše nejen o našich softwarových produktech a službách, ale získáte také kompletní přehled o nabízených školeních, workshopech a seminářích z oblastí veřejných zakázek, obchodního i pracovního práva, ochrany osobních údajů, projektového managementu nebo marketingu.

Konference Internet ve státní správě a samosprávě se koná 9. a 10 dubna v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Rádi vás uvidíme, nabídneme kávu, čaj či sklenku vína a prodiskutujeme novinky z oblasti veřejných zakázek, vzdělávání a všechno dalšího, co vás zajímá.

Těšíme se na setkání s vámi!