Premiérová konference QCM je za námi

Produktová konference QCM se konala 13. 3. 2019 v hotelu Occidental Praha.

Poté, co se účastníci posílili snídaní a výbornou kávou, byla akce slavnostně zahájena a k pultíku se postavil první řečník. Jednatel Ing. David Horký, MBA představil společnost QCM, nechal účastníky „nahlédnout“ zpátky do její minulosti a pobavil je historkou o vzniku jejího názvu. Poté se slova ujala manažerka vzdělávání Kateřina Tománková, která poutavě hovořila o službě školení a lákala účastníky na zážitkové semináře či kurzy na míru.

Po prvním bloku jsme otevřeli také klientský koutek, v němž byl lektor Jiří Dobčák připraven probrat se zákazníky individuálních dotazy. Těší nás, že byl o koutek velký zájem a mnoho zvídavých zákazníků jej využilo.

Další přednášky už byly techničtějšího rázu. Produktový manažer Petr Šuráň pohovořil o plánovaných elektronických formulářích a o elektronickém nástroji PVU. Po něm produktovou štafetu převzal eGovernment konzultant Michal Chmelo, který představil naši vlajkovou loď – elektronický nástroj
E-ZAK – vtipnou a poutavou formou.

Závěrečné slovo si opět vzal Ing. David Horký, MBA a krátce promluvil o platformě FEN, která si klade za cíl co nejvíce zjednodušit dodavatelům přístup k zakázkám. Následovala bouřlivá diskuze, lidé se doptávali na produkty i na budoucnost FENu. Poté, co byly všechny dotazy zodpovězeny, pozval jednatel společnosti všechny zúčastněné na chutný oběd.

První ročník je úspěšně za námi. Bylo to zajímavé, poučné a milé setkání. Děkujeme, že jste si ho nenechali ujít.