Tvorba webu

Tvoříme weby

Pro naše klienty tvoříme weby. Náš tým je připraven poradit Vám a aktivně se zapojit i do tvůrčího procesu přípravy webu. Mezi naše klienty patří významné centrální instituce, města, ale i soukromý sektor.

K realizaci webů využíváme open source řešení WordPress a Drupal. Velkou výhodou pro zákazníka open source redakčního systému je nezávislost na původním tvůrci webu. Klient má tedy jistotu, že při změně dodavatele webových služeb nepřijde o svá data a práci vloženou do jeho webu. S tímto redakčním systémem nejsou vázány žádné licenční poplatky. Jakmile je systém zprovozněn na vybraném webhostingu nebo vlastním serveru, jeho provoz je již zcela zdarma.

 

WordPress je charakterizován jako blogová platforma. Jedná se o otevřený svobodný software, na kterém je možné postavit firemní stránky, e-shop, či diskuzní fórum. Je jednoduchý na používání a přátelský k vyhledávačům, optimalizace webu založeném na WordPressu je tedy velmi snadná. Umožňuje také uživateli změnu vzhledu pomocí různých šablon. WordPress byl navržen s důrazem na bezpečnost, flexibilitu a rychlou komunikaci.

 

Drupal je software pro správu obsahu, který lze využít k vytváření webů i aplikací. Je to velice výkonný a škálovatelný systém, jehož jedním ze základních principů je modularita. Nástroje Drupalu pomohu vytvořit všestranný a strukturovaný obsah. Je snadný na ovládání a velmi dobře zabezpečený.