QCM konference: jaro 2024

QCM Konference
QCM konference: jaro 2024

QCM konference jaro 2024 – svěží vítr v práci s veřejnými zakázkami a nový Věstník VZ


Přihlásit se na konferenci


Jarní konference QCM přináší svěží vítr do světa veřejných zakázek v podobě představení nového Věstníku VZ - Eforms a inovace v zadávání díky formulářům e-forms z dílny QCM, na kterých je systém postaven.


Jedním z nosných témat bude také promítnutí nové Národní strategie veřejného zadávání vydané v letošním roce Ministerstvem pro místní rozvoj. Její požadavky splňují všechny naše nástroje pro zadávání, správu a monitoring veřejných zakázek.


Seznámíme vás s novinkami v oblasti produktů QCM. Jedním z nich je Manažer veřejných zakázek – manažerský nástroj určený pro sledování efektivity a transparentnosti veřejných zakázek. MVZ byl vyvinut v souladu s novou Strategií veřejného zadávání.


Dále se dozvíte o nových modulech a funkcích v nástroji E-ZAK a Portálu dodavatele, který sdružuje všechny veřejné zakázky na jednom místě.


Na závěr se zaměříme na naši péči o dodavatele, která zlepšuje práci i zadavatelům, představíme naše právnické služby a sdělíme vám, co nového jsme připravili v oblasti vzdělávání. 


Těšíme se na Vás!

Zaujal vás tento článek? Napište nám.

* Povinná pole