Větší přehled o veřejných zakázkách přináší nová verze tarifu Excellent na Portálu dodavatele

PoDo
Větší přehled o veřejných zakázkách přináší nová verze tarifu Excellent na Portálu dodavatele

Pro všechny uživatele Portálu dodavatele, kteří chtějí mít lepší přehled o veřejných zakázkách, přinášíme další inovativní vylepšení v podobě nové full verze Excellent.

Jak již z názvu vyplývá, jde o nejvyšší verzi s maximální kapacitou uživatelského nastavení účtu. Umožní sledovat až 40 veřejných zakázek současně a vytvářet 25 filtrů pro profesionální práci s veřejnými zakázkami.


Každé ráno obdržíte report ve formátu xls s denním souhrnem veřejných zakázek za posledních 24hod s rozšířenými parametry, jako jsou lhůty, druhy a hodnota zakázky, místo plnění a další.

Navíc budete notifikováni na blížící se termíny podání nabídek či žádostí o účast u zájmových zakázek – již vám účast v žádném výběrové řízení neuteče.

Široká škála nových funkcionalit Excellent režimu je k dispozici v aktuální zvýhodněné nabídce (17%) roční předplatby již za 10 000 Kč 

nebo lze zvolit měsíční předplatbu za 1 000 Kč.


Souhrn hlavních parametrů nové verze:


  • Sledování až 40 veřejných zakázek.
  • Vytváření až 25 filtrů k veřejným zakázkám.
  • Rozšířený reporting dalších parametrů zakázky.
  • Notifikace k termínům u zájmových zakázek.


Věříme, že tyto nové funkce vám pomohou efektivněji a pohodlněji pracovat s naším Portálem dodavatele, ušetří vám mnoho času a minimalizují riziko vzniku možné lidské chyby při práci s veřejnými zakázkami. Full verzi Excellent si můžete aktivovat jako nový uživatel v rámci vašeho PoDo účtu nebo na ni přejít z vaší stávající nižší verze s pomocí naší podpory: predplatne@fen.cz

Zaujal vás tento článek? Napište nám.

* Povinná pole