Služby

Elektronizace veřejných zakázek

Poskytujeme vše, co k veřejné zakázce potřebujete.

Vytváříme certifikované elektronické nástroje, ke kterým také poskytujeme provoz a podporu. Dále školíme zadavatele a dodavatele v oblasti elektronizace veřejných zakázek, a to včetně práce v reálném prostředí elektronických nástrojů. V neposlední řadě poskytujeme komplexní služby administrace veřejných zakázek a právní poradenství.

Konference, školení
a praktické kurzy

Naším posláním je školit zadavatele i dodavatele v oblasti elektronizace veřejných zakázek, práva a mnoha dalších odvětví. Akreditace Ministerstvem vnitra nám byla udělena v lednu 2017, my se tak stali akreditovanou vzdělávací institucí.

Poskytujeme více než školení, poskytujeme zážitek. Všechny naše workshopy a semináře se konají v příjemných a moderních prostorách, jejich samozřejmou součástí je kvalitní catering i teplý oběd. Naši lektoři jsou špičkoví odborníci s bohatou praxí, kteří se zákazníky ochotně proberou vše, co je potřeba.

Administrace veřejných zakázek

Náš tým zkušených právníků již bezmála 10 let administruje veřejné zakázky za pomoci elektronických nástrojů. Máme rozsáhlé zkušenosti nejen z aplikace zákona o zadávání veřejných zakázek ale především disponujeme znalostí praktické práce s různými elektronickými nástroji. Víme jak komunikovat s dodavateli, jak jim pomoci s elektronicky podávanými nabídkami, jak realizovat veřejnou zakázku, abychom minimalizovali možné problémy a tak aby proběhlo vše přesně podle požadavků zákona.
Jsme schopni administrovat klasické zakázky, centrální nákupy, projekty financované z dotačních titulů i velké stavební zakázky. Umíme zavést dynamický nákupní systém či rámcovou dohodu. Pokud vznikne někde problém, máme zkušenosti i z argumentace před kontrolními orgány.